7 Nisan 2018 En İyi Reklam Modelleri - Nowaffiliates

En İyi Reklam Modelleri – Nowaffiliates

İlgi çekici reklam kurguları ile beraber sunulan Advertorial reklam modeli, web sayfalarında gezinirken karşınıza çıkan ve tek tıkla kapatabileceğiniz Interstıtıal reklam modeli olmak üzere po-up, native, video reklam ya da CPM gibi çeşitli reklam stilleri özel tanıtımlar için oldukça avantajlı bir seçenektir. En iyi reklam modelleri seçiminde bulunmak için Nowaffiliates firması tercih edilmeli.

Hedef kitleyi ön planda tutarak reklam verenlere en kaliteli hizmeti sunan Nowaffiliates, yayıncıların yüksek bir verim almasını destekler.

Reklam Modelleri

Çok sayıda reklam modeli sektörde yer alır. Dijital ajanslar, markalar ve pazarlama gibi çeşitli alanlarda hizmet sunan şirketlere ve yayıncılara hizmet sunulur. Reklam modelleri ise şu şekilde karşınıza çıkar;

Interstıtal: Çeşitli web sitelerinde tamamen ekranı kaplayacak şekilde yer alan reklam modelidir.  Kişileri rahatsız etmez. Çünkü Instertital reklam modeli kolaylıkla kapatılabiliyor. Oldukça dikkat çekicidir. Ancak bunun için iyi tasarlanması gerekir.  Hareketli olarak da banner kullanımı yapılır.

Pageskın: Arka plana eklenen reklam modelidir.  Sayfa üzerinde sağ ve solda bulunan hazır reklamlar aşağı ve yukarı doğru hareket eder. Sayfa girdirme olarak da adlandırılır.

Pop-up: Kelimelerin ya da görsellerin içine gizlenmiş bir şekilde karşınıza çıkabilir. Okurların sitelerde gezerken kutucuk şeklinde gördükleri reklam modelidir. Görsellerle bağlantılı olarak karşınıza çıkar.

Native: Reklam modeli genellikle haberler gösterilirken en alt kısımda ortaya çıkar. Haberleri izleyen kişiler, haberin sonunda bu reklamı görecektir. Görsel çalışmalar ile zenginleştirilerek oraya çıkar.

E-Posta (Maılıng): Toplu olarak e-posta gönderilmesidir. E-posta gönderilecek olan kişilerden izin alınmış olması oldukça önemlidir. İzin alınmadığı durumda ise gönderilen reklam maili spam kutusuna düşecektir. Bu durumda ise reklamın hiçbir amacı kalmaz.

Rollover: Reklam türünde mause ile üzerine tıkladığında aşağı ya da yukarı hareket ederek açılan reklamdır.

Expandable: Yine aşağı, yukarı ya da sağa-sola hareket edebilen banner olarak karşımıza çıkar.  Rollover reklam modeline oldukça benzer özelliklere sahiptir.  Okur sayfada gezinirken sürekli bu reklam ile karşılaşacaktır.

Video Reklamlar: Video sitelerinde kullanılan en iyi reklam modelleri içerisinde bulunur. Videoların içerisinde, başında, ortasında veya sonunda ortaya çıkmaktadır.

CTR: Tıklama oranı olarak nitelendirilen reklam türüdür. Ürün üzerine tıklama yapan kullanıcılar ile görüntüleme yapan kullanıcıların oranlarına CTR ile ulaşılır.

CPC: Cost Per Click denilen reklam modellerinde tıklama başına yapılan ödemeler söz konusudur.

CPL: Yayıncılara bu reklam modelinden etkilenerek üye olan kişiler başına ödeme yapılmakta. Yönlendirme olarak tanımlayabileceğimiz bir reklam modelidir.

Nowaffiliates tüm reklam modellerine hâkim bir firma. Üretilen reklamlar ve banner reklamlar için kodlar kullanmakta ve kullanılan kodları yapılandırmakta. Web sitenizde kullanabileceğiniz en alakalı anahtar kelimeleri sizin için tasarlar. Tüm reklam modellerini tek başına tasarlayarak yayıncılara, reklam verenlere hizmet etmekte. En iyi reklam modelleri için Nowaffiliates.com tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir