3 Şubat 2018 Çin’den Gemi Kaç Günde Gelir?

Çin’den Gemi Kaç Günde Gelir?

Türkiye’ye Çin’den gönderilecek olan geminin 3 ila 10 gün arasında gelmesi mümkün oluyor. Geminin ne zaman yükleneceği ve ürünlerin ne zaman gemilerde bulunacağı gibi durumlar da son derece büyük bir önem teşkil ediyor. Önemli olan geminin gelmesiyle ilgili olan süreç değil, gemiye yapılacak olan yüklemelerde sorun olmaması ve kargo şirketinin evinize ürünü getirebilmesidir. Aliexpress Çin’den gemi kaç günde gelir? Bazı durumlarda yurt içi kargolarda şehirler arasında yapacağınız transferlerde dahi bir ürünün 20 günde gitmediğine şahit olabiliyorsunuz. Çin’den gelecek olan ürünlerde de ortalama 20 ila 30 gün son derece normaldir. Daha uzun olması ise başvuruda bulunmanızı ve şikayet etmenizi mümkün kılar.

Çin’den Gemi Kaç Günde Gelir?” için 11 yorum

    1. Henüz geç diyemeyiz? Aliexpress panelinden ürün sürecinin takibini sağlayabilirsiniz. Teslimat süresinin bitmesine ne kadar var? Veya satıcı teslimat sürecini uzattım mı? bunlar çok önemli bazı ürünler 30 günde teslim olduğu gibi bazı ürünlerde karışıklıktan dolayı 2 ay gibi süreçte teslim olabiliyor.

  1. Benim siparis ettigim urun 4 temmuz da yola cikmis gozukuyo ne zamana kadar elimde olur? Ucaklar 4-5 gun havada kalabilir mi cunku takip kismina girdigimde tasiyicida china post registered air mail yaziyodu. Bilmiyorum belki ucakla cine gelmistir fakat cok endiseliyim. Ya gelnezse diye ödüm kopuyo. Gelmeme gibi bi ihtimal varmidir.Sorularima acil cevap verirseniz cok mutlu olurum. Iyi gunler😊

    1. Eğer gümrükte sorun çıkacak bi ürün değilse gelmeme ihtimali hiç yok gibidir. Ürünler en geç ağustos ayında elinizde olmuş olur.

  2. Benim de bir kargom var 25 kasımda kargoya vermişler en geç 9 aralıkta teslim diyorlar sizce bu mümkün mü kargo 30 aralıkta sisteme dahil edilmiş bildiğim kadarıyla geç sisteme dahil ediliyor diye biliyorum

  3. benim 20 kasımda aldığım kılıf nerdeyse 56 gün olmuş hala gelmedi ne yapmalıyım yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir