31 Ocak 2018 china post ordinary small packet plus

China Post Ordinary Small Packet Plus

Aliexpress üzerinde en çok kullanılan kargolama seçeneği olan china post ordinary small packet plus hakkında bu konumuz içerisinde genel bilgiler ileteceğiz. Nasıl takip edersiniz? Ürünler kaç günde elinize ulaşır? Yada güvenli bir seçenek midir? Tüm sorularınızı işte şimdi yanıtlıyoruz. Buradan ayrılmayın çünkü hiçbir yerde bulamayacağınız türkçe bilgiler paylaşacağız. İşinize yarayacağına eminim.

Satıcı ürünü kargoya verdikten sonraki süreçte ürünün elinize 20-40 gün içerisinde ualşması beklenir. Genelde ürün kargolandıktan sonra 5 gün gibi kısa bir sürede gümrüğe ulaşır. Gümrük kontroller ve kargo dağıtımı gibi olaylar ve bazen ücretsiz kargo olduğu için belli bir süre bekletilebiliyor.  Ürün ne zaman kargoya verilmiş olur? Sorunuz için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

China Post Ordinary Small Packet Plus
China Post Ordinary Small Packet Plus

Görüldüğü üzere bir mont siparişi verilmiş ve ürün kargolanmıştır. Ürünün elinize ulaşması için gerekli kalan süre de 30gün 12 saattir. Yani ürün bu süre zarfında elinize ulaşması gerekiyor. Tabi üründen ürüne de bu süreç fark edebilir. Kendi aliexpress kargo takip panelinizden yani My order yani benim ürünlerim kısmından bakabilirsiniz.

Bu kargo yöntemi sağlam ve güvenilirdir. China post ordinary small packet plus ücretsiz kargo seçeneği olarak en çok kullanılandır. %95 bir sorun olmadan siparişiniz elinize ulaşacaktır.  Extra yanıtlamamızı istediğiniz soru, öneri, şikayetleriniz yorum kısmından hızlı ekibimize iletebilirsiniz. Hızlıca yardımcı olacağız.

Bu konu hakkında en çok aldığımız aramalar:
china post ordinary small packet plus takip, turkey via china post ordinary small packet plus, china post ordinary small packet plus kac gunde gelir, yanwen economic air mail track, tk073, china post small tracking, çin post olağan küçük paket artı takip, 4px singapore post om pro dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir