6 Şubat 2018 Aliexpress Telefon Numarası

Aliexpress Telefon Numarası

Türkiye’de milyonlarca alışveriş için özel olarak tercih edebileceğiniz yapıya sahip olan Aliexpress telefon numarası belirlemiş ve herkesin ulaşmasını sağlayacak şekilde çalışmalar yürütmüştür. Hiçbir sorun ortaya çıkmaması, güncel faaliyetlerin her zaman için internet üzerinden gerçekleştirilebilmesi gerekiyor. Günümüzde çağrı merkezi kural ve direkt olarak Aliexpress ile ilgili çalışmalardan yararlanmayı destekleyecek şekilde hizmet veren firma, herkese uygun seçenekler sunabiliyor.

Aliexpress Telefon Numarası
Aliexpress Telefon Numarası

Aliexpress İletişime Geçiyor Mu?

200’ün üzerinde ülkede yürütülen çalışmalar sayesinde 3,6 milyon şirket üzerinden pek çok farklı işlemin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de bulunan müşterilerin ulaşım sağlayabileceği şekilde her türlü uygulamayı sadece Aliexpress bünyesindeki iletişim bölümünde bulabilirsiniz. Bunun dışında çağrı merkezlerine veya elektronik posta iletişimine dair bilgilendirme faaliyetlerinden yararlanamıyorsunuz.

Aliexpress Telefon Numarası” için 4 yorum

 1. Dear authorized,

  Unable to track shipments arriving in Turkey. Please contact Turkish PTT. In 2018, the ‘Unregistered shipment’ decision came into force. All Unregistered posts’ on the air – seems to be in transit. Shipping is not recorded in Turkey. Cargo does not appear in any of the follow-up companies. (Global Order Tracking, 17 Track …)
  Delivery time is uncertain, because it can not be tracked. There are products I expected for 2.5 months!
  I have been shopping at AliExpress for 10 years, so far I have been able to track all of my products up to delivery.
  Please help! If we go that way, the shopping will slow down or stop.

  Best regards

  1. Salih Bey, durumunuzu Türkçe olarak ve daha detaylı şekilde izah ederseniz yardımcı olmaya çalışacağız. Teşekkürler,

 2. İyi günler ben iki ay önce sipariş verdim ama hala gelmedi iletişime gecebilecegimiz bi yer veya numara varmı acaba ? Yardımcı olur musunuz ?

  1. Ptt kargoyu arayıp sorabilirsiniz. Yada aramadan önce aliexpress üzerinden kargo durmunuza bakın. Ürün şuanda neredeymiş diye. Çünkü bir çok sebep olabilir. Gümrükte kalmış olabilir. Yada yasaklı ürün ise geri çevrilmişte olabilir. Belkide satıcı daha ürünü kargoya vermemiştir. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra. Satıcıya yazabilir veya aliexpresse mail atabilirsiniz. Umarım sorununuz kısa süre içerisine çözülür. En son çözüm Disputeyi basabilirsiniz. Para iadesi alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir