7 Nisan 2018 Aliexpress Kargom Gelmedi 2018

Aliexpress Kargom Gelmedi 2018

Son dönemde milyonlarca kişinin ilgi gösterdiği alışveriş yöntemlerinden bir tanesi olması ve mobil cihazlar kullanılarak yönetilmeye uygun sistem oluşturulması, Aliexpress için oldukça önemlidir. Çin’in dört bir yanında satışı gerçekleşen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşılması son derece kolay olan sistemde doğrudan gün içerisinde dahi Türkiye’den İngiltere’ye kadar pek çok noktada gemilerle gönderim gerçekleşebiliyor. Aliexpress kargom gelmedi 2018 yılında en çok yapılan yorumlardan bir tanesi olmuştur. Yine de bunun temelinde bazı gemilerin yanlış bir şekilde çalışmalar yürütmesi, kargo şirketinin ürünleri karıştırması gibi durumlar söz konusu oluyor. Hiçbir problem ortaya çıkmaksızın girişimlerde bulunulmasıyla ilgili yeni kargo takip işlemleri yapılabiliyor.

Aliexpress Kargom Gelmedi 2018” için 4 yorum

 1. merhaba aliexpress ten sipariş etiğim ürün 50 gündür gelmedi satıcı pek fazla bilgi vermiyor yardımcı olurmusunuz ?

  1. Ne siparişi vermiştiniz acaba? Gümrükte takılmış olabilir. Biliyorsunuz gümrükten geçmesi yasaklı olan ürünler var. Ptt kargoyu aramanızı tavsiye ediyorum. Yada gümrükten sorgulatınız.

 2. Merhaba
  Aliexpress ten 3 ürün almıştım yaklaşık 70 gün önce fakathenüz elime ulaşmadı. Aliexpress in mobil uygulamasında 1 tanesinin teslim edildiği söyleniyor fakat bana gelen hiçbir ürün yok. Ne yapmalıyım

 3. Merhaba
  Sipariş ettiğim ürünler Türkiye ye giriş yaptığını
  gösteriyor fakat ptt şubesinde yok takip no lar
  Aşağıda ne yapmalıyım Türkiye ye giriş yapalı
  18 gün olmuş
  LAODD1005533129YQ
  LAODD1005533119YQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir