15 Temmuz 2018

aliexpress kargo

Aliexpress kargo sitemizin adı bu yöndedir. Amacımız doğrultusunda sizinde ihtiyacınızı karşılayabilecek fonksiyonlar geliştirdik. Aliexpress kargo takip yazan button kısımlarından kargo numaranızı yazarak sorgulama yapabilme imkanınız mavcuttur sitemiz sayesinde. Hayat bir şarkı olsa ve adını kendimiz koyabilsek sonrasında isteğimiz üzerine şekillense ne güzel olurdu ama kendi dünyamızın içinde kaybolup giderdik. Hayat rahat değil. Kargolar yolda zor geliyor. Teslim süreci 60 gündür.

Etiketlendi:

aliexpress kargo” için 12 yorum

  1. Selam ben 5 tane urun soyledim ayni saticilardan degil bu urunler farkli saticilardan peki benim kargom ayri ayrimi gelir toplumu sizce ?

  2. Bu ALİEXpres denen siteye (XL) beden 2 mavi 2 kırmızı 1 de beyaz olmak üzere 5 adet gömlek sipariş ettim tam 2 ay sonra geldi fakat 5 adet gömleklerin hepsi aynı renk ve (S) beden yani benim istediğimden 2 bedende küçük yaklaşık 15 gündür de yazışmalar yapıyorum ama hiç bir netice alamadım bu sahtekarlara inanmayın ilk iki siparişinizi istediğiniz gibi gönderiyorlar sonra insanları madur ediyorlar BENDEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İSTİYORLAR FAKAT MALLARI TESLİN ALDIĞINI BİLDİRDİKTEN SONRA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALAMIYORSUNUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir