1 Şubat 2018 17track Kargo Takip

17track Kargo Takip

Ürünlerini uzun bir yolculukla birlikte müşterilerine ulaştıran 17Track, özel olarak çalışmaların Dünya genelinde gerçekleştirilebilmesi için son derece farklı faaliyetler gerçekleştiriyor. Müşterilerine sorunsuz bir hizmet verebilmek ve ürünlerinin nerede olduğuyla ilgili bilgi edinilebilmesi amacıyla 17track kargo takip imkanı tanıyor.

Hem telefondan hem tabletten hem de bilgisayardan direkt olarak nasıl bir süreçle karşılaşıldığını, hangi faaliyetlerin gerçekleştiğini ve ürünün nasıl bir yolculukla geleceğini öğrenebiliyorsunuz. Takip numaraları her müşteriye özel olarak belirlendiği için hem güvenlik açısından oldukça önemli girişimlerde bulunuluyor hem de üçüncü şahısların ürünleri bulmasının önüne geçilmeye çalışılıyor. Sitenin takip bölümünde en fazla 40 adet olacak şekilde takip kodu girebilir ve takibi gerçekleştirebilirsiniz.

17track Kargo Takip
17track Kargo Takip

17track Kargo Takip” için 6 yorum

  1. Aliexpressten ufak bir hediye aldım ürün 30 mart verdim türkiyeye 9 nda girmiş gösteriyor aliexpressten bakınca 16 sında gittim pttye yok dediler ben bu ürüne ev adresi yazmadım pttye gitsin alırım yarın gene gidecem sizce napmalıyım bu durumda

    1. Hocam Türkiye’ye giriş olarak gösterdiği gümrüğe varması demek. Genelde ürün gelim süresi 1 aydır. Ürün gümrükte bir süre bekliyor ve kontroller edildikten sonra ptt alıyor. Bazen ptt kargoda da bekleme süresi olabiliyor. Bu yüzden ara ara kontrol edebilirsiniz. Eğer adres yazsaydınız ürün kapınıza kadar gelecekti.

  2. Gönderi müşteriden alınmıştır diye yazı var UR889367047YP bu kargo takip nosunu girdiğimde

  3. ben sipariş verdim ama gelmedi ve hangi kargo sirketiyle bana ulaşacak bilmiyorum bunun için ptt ye mi gitmem gerekiyor

    1. Ürünlerin en geç 60 gün içinde elinize ulaşması gerekli. Hatta son zamanlarda ürünler 1ay içinde mutlaka geliyor. Ptt kargo teslimatı gerçekleştiriyor. arayabilirsiniz.

  4. benim ürünümde varış ülkesine ulaştı diyor ama bana ulaşmadı adresimi yazdım ptt kodu yazmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir